preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Oferta

MIESZKANIA

Budynek D2
Osiedle Bażantowo, Katowice, ul. Pijarska
ZOBACZ

Mieszkania D3
Osiedle Bażantowo, Katowice, ul.Pijarska
ZOBACZ


Mieszkania dla Seniorów

Enklawa Kryształowa
Osiedle Bażantowo, Katowice ul.Zabłockiego 24
ZOBACZ


DOMY

Bażantowo Południe
Domy w zabudowie szeregowej Katowice - Podlesie, ul. Mleczna
ZOBACZ


MIESZKANIA

Enklawa Modernistyczna 3
Osiedle Bażantowo, Katowice, ul. Zabłockiego
ZOBACZ


LOKALE USŁUGOWE

Lokale usługowe
Centrum Handlowe Bażantowo, Katowice ul.Puchały/Bażantów
ZOBACZ


INNE LOKALE

Osiedle Bażantowo
Pomieszczenia gospodarcze, Garaże, Miejsca parkingowe
ZOBACZ

Mieszkania budynek D2

Nowa Inwestycja już w budowie!

Mieszkania budynek D3

strona w przygotowaniu

Mieszkania

Już wkrótce w ofercie kolejny ekskluzywny budynek apartamentowy na Modernie.

Apartamenty o powierzchni od 112 - 470 mkw.

Szczegóły dostępne w dziale sprzedaży.

Zapraszamy tel. 606-422-273


Galeria realizacji 

Mieszkania Enklawa Kryształowa

Dobre warunki mieszkaniowe

W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach tworzących Enklawę Kryształową powstają mieszkania zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie potrzeby mieszkańców, seniorów. Budynki będą wyposażone w komfortowe ciche windy, podjazdy, komórki lokatorskie.
Doskonała termika budynku, ekonomiczne i niezależne ogrzewanie zapewnią wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Dla zmotoryzowanych będzie parking oraz miejsca z wiatami garażowymi.

 

Komfortowe mieszkania

Wszystkie mieszkania pozbawione będą wszelkich barier architektonicznych i spełnią wymogi dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki zaprojektowano tak, by na życzenie klienta wykonać bezbrodzikowe kabiny, poręcze i osprzęt dla niepełnosprawnych . Każde mieszkanie będzie miało dostęp do balkonu przez szerokie drzwi bezprogowe, zaś mieszkańcy na parterze będą posiadali ogródki z tarasami. Dla wygody i komfortu przyszłych mieszkańców mieszkania realizowane będą  „pod klucz” lub w standardzie deweloperskim. W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu oraz trzy pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 34-73m2 oraz funkcjonalnych układach pomieszczeń.

 

Wyjątkowa strefa mieszkańca

Szczególnym elementem projektu jest przyjaźnie urządzona strefa mieszkańca składająca się z recepcji z zapleczem, salonu dziennego, biblioteki  z kącikiem karcianym i szachowym, która jest połączona z tarasem i letnim ogrodem. To właśnie tu mieszkańcy będą mogli się spotykać, uczestniczyć w wykładach, pokazach lub zajęciach kulturalnych. Tu też będą mieli do dyspozycji pracownika recepcji - koordynatora realizującego zadania związane ze świadczeniem serwisu dla mieszkańców. Przytulne, klimatyczne wnętrze będzie zawsze czekało, by przy filiżance kawy czy herbaty spędzić miło czas , przyjąć gościa lub w porze zimowej ogrzać się przy kominku.

 

Przyjazne otoczenie

Centralnym punktem Enklawy Kryształowej będzie wspólny teren parkowy z odpowiednio dobraną zielenią, ławeczkami i oświetlonymi ścieżkami spacerowymi. Zaplanowano tu również elementy małej architektury: pergole, fontannę i oczko wodne. Wszystkie budynki Enklawy Kryształowej oraz ich otoczenie, podobnie jak całe osiedle Bażantowo, pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych.

POBIERZ PDF OSIEDLA

 

Domy

Wiosną 2015 roku planujemy rozpocząć budowę kameralnego osiedla domów jednorodzinnych przy ul.Mlecznej w Katowicach. Projektowane domy szeregowe i bliźniacze będą miały powierzchnię od 90 do 160 m2.
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem sprzedaży.
 
Zachęcamy również do korzystania z newslettera  aby otrzymywać informacje o bieżących ofertach i planowanych inwestycjach.


 

Apartamenty

Wyjątkowy projekt

Millenium Inwestycje jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowoczesnego obiektu mieszkalno – usługowego. Powstanie on na terenie pomiędzy ulicą Bażantów a Puchały, będącym ostatnią niezagospodarowaną przestrzenią pierwszego etapu realizacji osiedla Bażantowo. Niepowtarzalny w tej części miasta projekt będzie wyróżniał się elegancką formą architektoniczną i  designem.   Nowoczesna bryła architektoniczna budynku idealnie wkomponuje się w  charakter osiedla.  Czteropiętrowy budynek będzie obiektem wielofunkcyjnym. Na parterze powstanie przestrzeń handlowa, na pierwszym piętrze usługowo- biurowa a powyżej mieszkalna.   Część mieszkalna  będzie wyraźnie cofnięta, tworząc tarasy  zorientowane na słońce. Wyjątkowo dobre nasłonecznienie oraz położenie mieszkań, które praktycznie wyrosną na zielonych tarasach, sprawiać będą wrażenie niewielkich domów stojących wśród zieleni.

Apartamenty

Na część mieszkalną składać się będą trzy  budynki apartamentowe z mieszkaniami  o powierzchniach od 85 m2 do 139 m2. Projekt przewiduje możliwość  łączenia powierzchni  nawet do  400 m2 .  Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne „open space” umożliwią dużą elastyczność aranżacji, ułatwiając dostosowanie układu wnętrza do indywidualnych potrzeb. Wysokie kondygnacje, antresole na ostatniej kondygnacji oraz duże przeszklenia dadzą również możliwość utworzenia nowoczesnego soft loftu. Do każdego apartamentu przynależeć będą przestronne balkony lub tarasy z ekspozycją południową. Na pierwszej kondygnacji mieszkalnej istnieje możliwość powiększenia tarasów i  zagospodarowania dachu zielenią  do 100 m2. Dla wygody przyszłych właścicieli w części podziemnej budynku zaprojektowano samodzielne garaże.

Handel i usługi

Parter budynku w całości zaprojektowany jest jako convenience retail park i ma stanowić uzupełnienie  istniejącego   Centrum Handlowego  Bażantowo o brakującą ofertę usługowo-handlową,  kawiarnę  i punkty gastronomiczne.

 

Lokale usługowe

Szczegóły dotyczące wynajmu powierzchni pod numerem telefonu

32 205 95 00 wew. 23 - Łukasz Rąba

Centrum Handlowo-Usługowe Bażantowo Cube >>>

 

 

INNE LOKALE

LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE

Więcej informacji pod numerem tel. 784 381 464

 

POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

Informujemy, że posiadamy w ofercie do sprzedaży pomieszczenia gospodarcze.

Pomieszczenie o powierzchni 8,3 m2 w cenie 20.418,00 zł brutto, budynek 1D przy  ul.Hierowskiego 68,

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod nr tel. 32 205-95-00 wew. 21-22

 

GARAŻ

Informujemy, że posiadamy w ofercie do sprzedaży lub najmu garaż na Osiedlu Bażantowo.

Garaż w budynku przy ul. Hierowskiego 68 o powierzchni 15 m2 w cenie 29.000,00 zł brutto lub 240 zł brutto za najem/miesiąc.

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod nr tel. 784 381 464.

 

 

 

Finansowanie

Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego – zwaną „ustawą deweloperską” finansowanie zakupu nieruchomości w budowie odbywa się w przypadku naszych inwestycji zgodnie z harmonogramem realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego. Dla każdego przedsięwzięcia prowadzimy otwarty rachunek powierniczy dzięki któremu wpłacane przez Państwa środki są zabezpieczone w banku. 

Dla obecnie realizowanych inwestycji zabezpieczenie gwarantuje mBank, który dokładnie kontroluje każdy etap realizacji budowy.

Pośrednictwo

W tej chwili nie posiadamy wybranych ofert.