preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Mieszkania Enklawa Modernistyczna

Aktualności


BAŻANTOWO CUBE - OSTATNIE WOLNE...

Miło nam Państwa poinformować, że dobiega końca realizacja inwestycji Bażantowo CUBE. Informujemy, że pozostały ostatnie wolne...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Opis

MODERNA
Realizacja trzeciej części inwestycji w Enklawie Modernistycznej przy ul.Zabłockiego została zakończona. W trzech czteropiętrowych budynkach powstały łącznie 34 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 43 do 138 m2. W każdym budynku na pierwszej kondygnacji (parterze) przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz jednostanowiskowe garaże. Wygodny dostęp do wszystkich mieszkań zapewniają przestronne klatki schodowe z cichobieżną windą. Przyjazny charakter Enklawy Modernistycznej uzupełni wspólna przestrzeń rekreacyjna zielonego skweru wraz z placem zabaw.

FUNKCJONALNOŚĆ
Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem, który pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Założenie projektowe przewiduje przygotowanie lokali mieszkalnych dwu-, trzy i czteropokojowych. W wybranych mieszkaniach istnieje możliwość zmian w układzie ścian działowych, dzięki czemu można dowolnie kształtować przestrzeń.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Niezależnie od wielkości, mieszkania charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W standardzie każdego z mieszkań znajdują się drewniane okna z kasetami na zewnętrzne rolety, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, indywidualny kocioł gazowy, grzejniki oraz osprzęt elektryczny gniazd i włączników. Istnieje również możliwość zainstalowania klimatyzacji oraz systemu alarmowego.

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA.

KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY ENKLAWY MODERNISTYCZNEJ JUŻ WKRÓTCE!

 

 

Mapa inwestycji

Plan Moderny