preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Mieszkania Enklawa Modernistyczna

Aktualności


OSTATNIE MIESZKANIE NA ENKLAWIE...

Informujemy, że zostało sprzedane już ostatnie mieszkanie na Enklawie Modernistycznej! Miło nam poinformować, że kolejny...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Opis

MODERNA
Realizacja trzeciej części inwestycji w Enklawie Modernistycznej przy ul.Zabłockiego została zakończona. W trzech czteropiętrowych budynkach powstały łącznie 34 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 43 do 138 m2. W każdym budynku na pierwszej kondygnacji (parterze) przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz jednostanowiskowe garaże. Wygodny dostęp do wszystkich mieszkań zapewniają przestronne klatki schodowe z cichobieżną windą. Przyjazny charakter Enklawy Modernistycznej uzupełni wspólna przestrzeń rekreacyjna zielonego skweru wraz z placem zabaw.

FUNKCJONALNOŚĆ
Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem, który pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Założenie projektowe przewiduje przygotowanie lokali mieszkalnych dwu-, trzy i czteropokojowych. W wybranych mieszkaniach istnieje możliwość zmian w układzie ścian działowych, dzięki czemu można dowolnie kształtować przestrzeń.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Niezależnie od wielkości, mieszkania charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W standardzie każdego z mieszkań znajdują się drewniane okna z kasetami na zewnętrzne rolety, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, indywidualny kocioł gazowy, grzejniki oraz osprzęt elektryczny gniazd i włączników. Istnieje również możliwość zainstalowania klimatyzacji oraz systemu alarmowego.

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA.

KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY ENKLAWY MODERNISTYCZNEJ JUŻ WKRÓTCE!

 

 

Mapa inwestycji

Plan Moderny