preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Aktualności


OSTATNIE MIESZKANIE NA ENKLAWIE...

Informujemy, że zostało sprzedane już ostatnie mieszkanie na Enklawie Modernistycznej! Miło nam poinformować, że kolejny...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Millenium Inwestycje

Millenium InwestycjeJesteśmy firmą deweloperską prowadząca działalność od 2000-go roku. Zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego, usługowego oraz użyteczności publicznej.

Skupiliśmy się  na tworzeniu Osiedla Bazantowo. W to przedsięwzięcie wkładamy wszystkie nasze umiejętności, siły i serce. Przed rozpoczęciem jego budowy zbieraliśmy  doświadczenia z wielu europejskich miast i najlepsze z nich wprowadziliśmy na nasz śląski grunt. Czujemy pełną odpowiedzialność za kształtowaną przez nas przestrzeń. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i wieloma biurami projektowymi, wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów i mieszkańców.

To właśnie na osiedlu Bażantowo zrealizowaliśmy  budowę pierwszych na Śląsku inteligentnych apartamentowców  „Millenium IQ” i „Millenium IQ², nowoczesnej Pijarskiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, multifunkcyjnego „Centrum Sportowego Bażantowo” oraz domu opieki nad osobami starszymi „Senior Residence”.

Naszą strategią jest tworzenie nowej jakości i stylu życia. Osiedle Bażantowo nazywane „miastem w mieście” tworzy unikalną strukturę w skali kraju zapewniając mieszkańcom maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu posiadamy wysokie kompetencje w zarządzaniu nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i handlowo – usługowymi. 

Już wiele lat temu wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który pomaga nam w prowadzaniu i udoskonalaniu procedur w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji, sprzedaży oraz  zarządzania zrealizowanymi obiektami. Działanie według ustalonych procedur i zasad daje naszym klientom gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi.

Posiadamy stabilną, bardzo doświadczoną kadrę inżynierską i zarządzającą. Większość z nas mieszka obecni na Osiedlu Bażantowo, więc dbamy o nie jak o własny dom.

Krzysztof Lasoń
Prezes Zarządu „Millenium Inwestycje

Nagrody i wyróżnienia

Millenium Inwestycje jest firmą deweloperską z sukcesem prowadzącą działalność rozpoczętą w 2000 roku. Na przestrzeni tych lat nasza firma i prowadzone przez nas inwestycje zostały wielokrotnie wyróżnione w prestiżowych konkursach i rankingach, wśród których znalazły się między innymi:

 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2017 w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie
 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Osiedle Mieszkaniowe
 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Deweloper
 • Wyróżnienie w kategorii Obiekt Roku w 18 edycji konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego – dla Enklawy Modernistycznej
 • "Platynowe Wiertło" 2012 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe dla Enklawy Modernistycznej
 • "Wielka Nagroda Prezydenta Izby Budownictwa" w kategorii deweloperskiej - 2011 
 • Wyróżnienie w rankingu "Apartamentowce w Polsce - lista Top 10" (Gazeta Wyborcza, 06.2011).
 • "Platynowe Wiertło" 2010 w kategorii budownictwo uzyteczności publicznej dla Zespołu Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych przy ul. Pijarskiej. 
 • Wyróżnienie w konkursie SARP "Architektura roku" - czyli najlepsza realizacja architektoniczna minionego roku w regionie - dla budynków galeriowych Północny i Południowy przy ul. Puchały. 
 • Laureat rankingu "Diamenty Forbesa 2009" - lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość
 • Tytuł "Gazele Biznesu 2009"
 • "Wielka Nagroda Prezydenta Izby Budownictwa" w kategorii deweloperskiej - 2006,
 • Tytuł "Gazele Biznesu 2005"
 • Wyróżnienie w "Rankingu 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w Polsce" - (WPROST 2004),
 • Godło promocyjne "OSKAR Śląski 2003"

Praca

Aktualnie nie posadamy ofert pracy.

Zapraszamy wkrótce.