preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Millenium Inwestycje

Millenium Inwestycje

Jesteśmy firmą deweloperską prowadząca działalność od 2000-go roku. Zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego, usługowego oraz użyteczności publicznej.

Skupiliśmy się  na tworzeniu Osiedla Bazantowo. W to przedsięwzięcie wkładamy wszystkie nasze umiejętności, siły i serce. Przed rozpoczęciem jego budowy zbieraliśmy  doświadczenia z wielu europejskich miast i najlepsze z nich wprowadziliśmy na nasz śląski grunt. Czujemy pełną odpowiedzialność za kształtowaną przez nas przestrzeń. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i wieloma biurami projektowymi, wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów i mieszkańców.

To właśnie na osiedlu Bażantowo zrealizowaliśmy  budowę pierwszych na Śląsku inteligentnych apartamentowców  „Millenium IQ” i „Millenium IQ², nowoczesnej Pijarskiej Szkoły Podstawowej, multifunkcyjnego „Centrum Sportowego Bażantowo” oraz domu opieki nad osobami starszymi „Senior Residence”.

Naszą strategią jest tworzenie nowej jakości i stylu życia. Osiedle Bażantowo nazywane „miastem w mieście” tworzy unikalną strukturę w skali kraju zapewniając mieszkańcom maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu posiadamy wysokie kompetencje w zarządzaniu nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i handlowo – usługowymi. 

Już wiele lat temu wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który pomaga nam w prowadzaniu i udoskonalaniu procedur w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji, sprzedaży oraz  zarządzania zrealizowanymi obiektami. Działanie według ustalonych procedur i zasad daje naszym klientom gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi.

Posiadamy stabilną, bardzo doświadczoną kadrę inżynierską i zarządzającą. Większość z nas mieszka obecnie na Osiedlu Bażantowo, więc dbamy o nie jak o własny dom.

Krzysztof Lasoń
Prezes Zarządu „Millenium Inwestycje

Nagrody i wyróżnienia

Millenium Inwestycje jest firmą deweloperską z sukcesem prowadzącą działalność rozpoczętą w 2000 roku. Na przestrzeni tych lat nasza firma i prowadzone przez nas inwestycje zostały wielokrotnie wyróżnione w prestiżowych konkursach i rankingach.

 

ŚLĄSKA WIELKA NAGRODA BUDOWNICTWA dla "MIESZKANIA DLA SENIORÓW W ENKLAWIE KRYSZTAŁOWEJ"

23 listopada 2018r. w Operze Śląskiej w Bytomiu odbyła się XXI Gala Budownictwa podczas której Millenium Inwestycje Sp. z o. o została uchonorowana Śląska Wielką Nagroda Budownicta 2018 za profesjonalne przygotowanie i realizacje przedsięwzięcia inwestycjnego „Mieszkania dla Seniorów w Enklawie Kryształowej”

                        

/http://senior.bazantowo.pl/news/slaska-wielka-nagroda-budownictwa-za-mieszkania-dla-seniorow-w-enklawie-krysztalowej/

 

NAJLEPSZA INWESTYCJA W POLSCE TYPU "MIASTO W MIEŚCIE" - nagroda przyznana 24.02.2018r.

                                    

Pozostałe nagrody i wyróżnienia:

 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2017 w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie

 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Osiedle Mieszkaniowe

 • Nagroda Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Deweloper

 • Wyróżnienie w kategorii Obiekt Roku w 18 edycji konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego – dla Enklawy Modernistycznej

 • "Platynowe Wiertło" 2012 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe dla Enklawy Modernistycznej

 • "Wielka Nagroda Prezydenta Izby Budownictwa" w kategorii deweloperskiej - 2011 

 • Wyróżnienie w rankingu "Apartamentowce w Polsce - lista Top 10" (Gazeta Wyborcza, 06.2011).

 • "Platynowe Wiertło" 2010 w kategorii budownictwo uzyteczności publicznej dla Zespołu Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych przy ul. Pijarskiej. 

 • Wyróżnienie w konkursie SARP "Architektura roku" - czyli najlepsza realizacja architektoniczna minionego roku w regionie - dla budynków galeriowych Północny i Południowy przy ul. Puchały. 

 • Laureat rankingu "Diamenty Forbesa 2009" - lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość

 • Tytuł "Gazele Biznesu 2009"

 • "Wielka Nagroda Prezydenta Izby Budownictwa" w kategorii deweloperskiej - 2006,

 • Tytuł "Gazele Biznesu 2005"

 • Wyróżnienie w "Rankingu 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w Polsce" - (WPROST 2004),

 • Godło promocyjne "OSKAR Śląski 2003"

Praca

Aktualnie nie posadamy ofert pracy.

Zapraszamy wkrótce.