preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Millenium InwestycjeJesteśmy firmą deweloperską prowadząca działalność od 2000-go roku. Zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego, usługowego oraz użyteczności publicznej.

Skupiliśmy się  na tworzeniu Osiedla Bazantowo. W to przedsięwzięcie wkładamy wszystkie nasze umiejętności, siły i serce. Przed rozpoczęciem jego budowy zbieraliśmy  doświadczenia z wielu europejskich miast i najlepsze z nich wprowadziliśmy na nasz śląski grunt. Czujemy pełną odpowiedzialność za kształtowaną przez nas przestrzeń. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i wieloma biurami projektowymi, wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów i mieszkańców.

To właśnie na osiedlu Bażantowo zrealizowaliśmy  budowę pierwszych na Śląsku inteligentnych apartamentowców  „Millenium IQ” i „Millenium IQ², nowoczesnej Pijarskiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, multifunkcyjnego „Centrum Sportowego Bażantowo” oraz domu opieki nad osobami starszymi „Senior Residence”.

Naszą strategią jest tworzenie nowej jakości i stylu życia. Osiedle Bażantowo nazywane „miastem w mieście” tworzy unikalną strukturę w skali kraju zapewniając mieszkańcom maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu posiadamy wysokie kompetencje w zarządzaniu nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i handlowo – usługowymi. 

Już wiele lat temu wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który pomaga nam w prowadzaniu i udoskonalaniu procedur w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji, sprzedaży oraz  zarządzania zrealizowanymi obiektami. Działanie według ustalonych procedur i zasad daje naszym klientom gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi.

Posiadamy stabilną, bardzo doświadczoną kadrę inżynierską i zarządzającą. Większość z nas mieszka obecnie na Osiedlu Bażantowo, więc dbamy o nie jak o własny dom.

Krzysztof Lasoń
Prezes Zarządu „Millenium Inwestycje