preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Przedszkole Językowe MundoMarino

Aktualności


BAŻANTOWO PLANTY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nowa inwestycja BAŻANTOWO PLANTY już w sprzedaży! BAŻANTOWO PLANTY zlokalizowane będą przy ul. Zabłockiego na osiedlu...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino zapewnia opiekę dzieciom od 1,5 do 6 roku życia, przygotowując je do nauki w szkole podstawowej.  Przedszkole kładzie duży nacisk na aktywność fizyczną dzieci korzystając z  kompleksu Bażantowo Sport. Dzieci uczestniczą w zajęciach na basenie przystosowanym do nauki pływania dla najmłodszych oraz na hali sportowej. Z wszystkich tych udogodnień przedszkole korzysta bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz budynku.

Jako Przedszkole o profilu językowym kładzie duży nacisk na rozwój  zdolności językowych już od najmłodszych lat. Celem zajęć jest swobodne posługiwanie się językiem w zakresie podstawowych zwrotów, rozwinięcie podstawowego zakresu słownictwa, umiejętność śpiewania piosenek i recytacji wierszy, umiejętność świadomego uczestnictwa w grach i zabawach w języku obcym.

Przedszkole rozwija zdolności uczniów dając im możliwość wyboru uczestnictwa w licznych zajęciach dodatkowych, które urozmaicają pobyt w przedszkolu. Oprócz zająć z języków obcych, dzieci mogą grać w szachy, poznawać tajniki sztuk walki (karate), tańczyć, brać udział w zajęciach rytmicznych oraz gimnastyki ogólnorozwojowej. Dzieciom z wadami postawy proponowana jest gimnastyka korekcyjna. Chętni mogą brać udział w lekcjach religii rzymsko-katolickiej.