preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Przedszkole Językowe MundoMarino

Aktualności


OSTATNIE MIESZKANIE NA ENKLAWIE...

Informujemy, że zostało sprzedane już ostatnie mieszkanie na Enklawie Modernistycznej! Miło nam poinformować, że kolejny...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino zapewnia opiekę dzieciom od 1,5 do 6 roku życia, przygotowując je do nauki w szkole podstawowej.  Przedszkole kładzie duży nacisk na aktywność fizyczną dzieci korzystając z  kompleksu Bażantowo Sport. Dzieci uczestniczą w zajęciach na basenie przystosowanym do nauki pływania dla najmłodszych oraz na hali sportowej. Z wszystkich tych udogodnień przedszkole korzysta bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz budynku.

Jako Przedszkole o profilu językowym kładzie duży nacisk na rozwój  zdolności językowych już od najmłodszych lat. Celem zajęć jest swobodne posługiwanie się językiem w zakresie podstawowych zwrotów, rozwinięcie podstawowego zakresu słownictwa, umiejętność śpiewania piosenek i recytacji wierszy, umiejętność świadomego uczestnictwa w grach i zabawach w języku obcym.

Przedszkole rozwija zdolności uczniów dając im możliwość wyboru uczestnictwa w licznych zajęciach dodatkowych, które urozmaicają pobyt w przedszkolu. Oprócz zająć z języków obcych, dzieci mogą grać w szachy, poznawać tajniki sztuk walki (karate), tańczyć, brać udział w zajęciach rytmicznych oraz gimnastyki ogólnorozwojowej. Dzieciom z wadami postawy proponowana jest gimnastyka korekcyjna. Chętni mogą brać udział w lekcjach religii rzymsko-katolickiej.