preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Finansowanie

Aktualności


Z cyklu "Bażantowo Dzieciom"

BAŻANTOWO DZIECIOM Za nami kolejna edycja eventu z cyklu Bażantowo Dzieciom. Eventy odbyły się dnia 22 września oraz 06...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Finansowanie

Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego – zwaną „ustawą deweloperską” finansowanie zakupu nieruchomości w budowie odbywa się w przypadku naszych inwestycji zgodnie z harmonogramem realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego. Dla każdego przedsięwzięcia prowadzimy otwarty rachunek powierniczy dzięki któremu wpłacane przez Państwa środki są zabezpieczone w banku. 

Dla obecnie realizowanych inwestycji zabezpieczenie gwarantuje mBank, który dokładnie kontroluje każdy etap realizacji budowy.

Kredyty

Zapraszamy do kontaktu z rekomendowanym ekspertem finansowym, który z najwyższą starannością przygotuje dla Państwa indywidualnie dopasowaną ofertę kredytową.

Ekspert finansowy, reprezentujący firmę Alex T. Great, dysponuje wieloletnią wiedzą i doświadczeniem na rynku finansowymi i bankowym. Ofertę przygotowuje w oparciu o wachlarz wszystkich liczących się banków na rynku hipotecznym. Ekspert jest w pełni mobilny, zna nasze produkty mieszkaniowe, a dokumenty od strony dewelopera na temat danej inwestycji, pobiera bezpośrednio z naszego biura sprzedaży.

Warto dodać, iż usługa jest dla Państwa bezpłatna.