preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Finansowanie

Aktualności


OSTATNIE MIESZKANIE NA ENKLAWIE...

Informujemy, że zostało sprzedane już ostatnie mieszkanie na Enklawie Modernistycznej! Miło nam poinformować, że kolejny...


Wszystkie aktualności

Plan Osiedla


Zapraszamy do Miasta w mieście


Zobacz plan

Finansowanie

Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego – zwaną „ustawą deweloperską” finansowanie zakupu nieruchomości w budowie odbywa się w przypadku naszych inwestycji zgodnie z harmonogramem realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego. Dla każdego przedsięwzięcia prowadzimy otwarty rachunek powierniczy dzięki któremu wpłacane przez Państwa środki są zabezpieczone w banku. 

Dla obecnie realizowanych inwestycji zabezpieczenie gwarantuje mBank, który dokładnie kontroluje każdy etap realizacji budowy.

Kredyty

Zapraszamy do kontaktu z rekomendowanym doradcą finansowym, który z najwyższą starannością przygotuje dla Państwa indywidualnie dopasowaną ofertę kredytową.

Doradca finansowy, reprezentujący firmę Alex T. Great, dysponuje wieloletnią wiedzą i doświadczeniem na rynku finansowymi i bankowym. Ofertę przygotowuje w oparciu o wachlarz wszystkich liczących się banków na rynku hipotecznym. Doradca jest w pełni mobilny, zna nasze produkty mieszkaniowe, a dokumenty od strony dewelopera na temat danej inwestycji, pobiera bezpośrednio z naszego biura sprzedaży.

Warto dodać, iż usługa jest dla Państwa bezpłatna.